MENÜ
 
 

medyada biz
 
 
Albümler
 
 

İSTATİSTİKLER
 
Aktif Ziyaretçi 2
Dün 62
Bugün 3
Toplam 168636
IP 107.22.102.16
 
     
 
Untitled Document


 


 


 


3.İSTANBUL RONT  YARIŞMASI
 


Büyük bir heyecana sahne olan  Bahçelievler  Fatih  kolejinin  organize  ettiği  3.İSTANBUL RONT  YARIŞMASI  finali  kalabalık bir izleyici  kitlesinin katılımı ile yine izleyenleri büyüledi.Kalabalık bir izleyici  grubunun izlediği  ve  gün boyu dolup boşalan  salonda  İstanbul’un 32 değişik okulundan gelen  400 anasınıfı öğrencisi  hünerlerini sergilerken, tribünlerde oturan  anne  ve babalar heyecanlı dakikalar yaşadı.
Sunuculuğunu Burak  SEZER’in   yaptığı Programın açılışını yapan Fatih Koleji Müdürü Mustafa DURMAZ;Ront yarışması sayesinde hem İstanbul’ un çeşitli yerlerinden gelen okulların birbiriyle diyalog kurduğunu hem de çocukların gelecek  hayatlarında kendilerine gerekli olan özgüveni kazandığını söyledi. Daha sonra Jüri Başkanı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Aş. Tiyatro Yönetmeni ve Fatih Eğitim Kurumları Genel Sanat Danışmanı Hilali  Mahmutoğlu  duygu  yüklü  bir  konuşma  yaptı.Bir şenlik havasında yapılan 3. İstanbul Ront Yarışması başarılı organizasyonu ve ülkemizin büyük firmalarının  yer aldığı sponsorlarıyla da  dikkat çekti . Yarışmanın sponsorları  ÜLKER, POLARİS ve İÇİM SMART olurken , salona kurulan  Ülker ve İçim Smart   standlarından yarışmacı öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Bu yıl 3.sü düzenlenen yarışmanın bir diğer özelliği  güçlü jüri kadrosuydu; Marmara üniversitesi  Tiyatro Bölümü öğretim üyesi Doç Dr. Hazar GENCELİ, Marmara üniversitesi Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Öğretim Üyesi Saime Çağlak SARI, Yumurcak Tv Genel Yayın Yönetmeni Meryem AKBAL ve  İstanbul  Büyükşehir Belediyesi Kültür Aş. Tiyatro Yönetmeni ve Fatih Eğitim  Kurumları Genel Sanat Danışmanı Hilali Mahmutoğlu.
Yumurcak Tv ‘nin de  izlediği yarışmada Genel yayın yönetmeni Meryem AKBAL,  yarışmanın belli periyotlarla Yumurcak Tv’de yayınlanacağı müjdesini program esnasında  kendine uzatılan  mikrofondan izleyicilere  bizzat verdi.

3.RONT YARIŞMASI FİNALİ NEFESLERİ KESTİ

İlk olarak Jüri özel ödülleri verildi, daha sonra yarışmanın heyecanlı bölümüne geçildi.
Jüri özel ödülünün ilki Güngören İlk söz Ana okulundan katılan SERRA EFENDİOĞLU’na verildi. Rahatsızlığından dolayı ayakta durmakta zorlanan öğrenci gösterdiği gayret ve başarısından dolayı  ödüllendirildi.
Sunucunun büyüyünce ne olmak istiyorsun? Sorusuna  Öğretmen olmak istiyorum cevabı seyirci tarafından büyük alkış aldı.
Şenlik havasında yapılan finalde
İki jüri özel ödülü
Üç Mansiyon
Birinci,İkinci ve Üçüncü olan okullara hediyeleri , Öğrenci grubuna hediye çekleri , katılım belgeleri  ve her öğrenciye  ülker’den hediye paketleri  takdim edildi.
Sırasıyla Üçüncü,ikinci ve birinci olan okullar gösterilerini tekrar sundular.
Bu güzelliklerin gerçekleşmesinde büyük emekleri olan tüm öğretmenlere de Ax(Ent  den saatler   takdim edildi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ront yarışması  ödül töreni  dereceye giren tüm öğretmen ve öğrencilerin sahneye  çağrıldığı final tablosu ile sona erdi.
3. İSTANBUL RONT YARIŞMASI SONUÇLARI
ÖDÜL ALAN OKULLAR

BİRİNCİLİK  Ödülü
Gülbeşeker Anaokulu

İKİNCİLİK  Ödülü
Özel Cihangir Anaokulu

ÜÇÜNCÜLÜK Ödülü
Özel Doğan Çocuk Evi

Mansiyon Ödülü
Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu

Mansiyon Ödülü
Türkiye Çocuk Akademisi Biricik Anaokulu

Mansiyon Ödülü
Bahçelievler Fatih çocuk yuvası 

Jüri Özel Ödülü
Bahçelievler Akın Anaokulu


Yarışmanın ödülleri ise bir hayli zengin

Birinci olan okula :  Bilgisayar
Öğrenci Gurubuna:    1000    TL   hediye çeki
İkinci olan okula  : Sony Dijital fotoğraf mak.  
Öğrenci Gurubuna:    600    TL   hediye çeki
Üçüncü olan okula: HP Lazer Jet  yazıcı           
Öğrenci Gurubuna:   400   TL    hediye çeki
Mansiyon:  DVD Çalar
Juri Özel Ödülü: DVD Çalar


 
 
   
 
 
Ana Sayfa | Bize Yazın | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap
©2007 Gülbeseker Ana Okulu. Tüm hakları saklıdır.
bilgi@gulbesekeranaokulu.com